KONTAKTY

HBMART s.r.o.
Marček 104
013 32 Svederník
tel: +421 905 990 051
hbsmart@hbsmart.sk

TOVAR V AKCII

bežná cena 48,00 €
naša cena 40,80 €
skladom
bežná cena 44,00 €
naša cena 37,40 €
skladom

Certifikácia a značenie
Certifikácia a značenie

 

Rakúsko BIO zárukaAustria Bio Garantie GmbH (ABG) bola založená v roku 1993 ako organická kontrolná organizácia. Ich úlohou je kontrolovať a certifikovať biologické produkty: od pôvodného ekologického výrobku až po konečného spracovateľa. ABG je spoločnosť s najvyššími štandardmi kvality a silnou orientáciou na služby. ABG pracuje v mene potravinových úradov. Výrobky certifikované spoločnosťou ABG sú codenumberAT-BIO-301.
Celý náš kozmetický sortiment je ekologicky certifikovaný a tiež niektoré doplnky stravy.

Dermatest Certifikát - Bio Hyaluron Lifting sérumPečať "Original DERMATEST®" je zárukou vysledovateľnosti testovacích metód a tiež bezpečnosti spotrebiteľov a výrobcov. Výrobky udelené s touto pečaťou dodržia prísľub testovanej a potvrdenej kvality. 5-hviezdičková pečať opisuje dlhodobé aplikačné testy, ktoré ponúkajú maximálnu bezpečnosť s cieľom vylúčiť neskoršie kožné reakcie z celého kupujúceho a užívateľskej skupiny, pokiaľ je to možné: Výrobky, ktoré boli takto testované, sa udeľuje titul "Klinicky testované".

Iso 9001:2015 (v)ISO 9001:2015 je zavedenou a celosvetovo známou normou certifikácie systémov riadenia kvality. S certifikáciou podľa ISO 9001 venujeme osobitnú pozornosť spokojnosti našich zákazníkov a zainteresovaných strán, optimalizujeme naše procesy a tým zvyšujeme konkurencieschopnosť našej spoločnosti. Okrem toho štandard tvorí základ pre neustále zlepšovanie našej spoločnosti a poskytuje príležitosť preukázať vysokú kvalitu štandardu produktov a služieb.

Trustpilot

Trustpilot je portál recenzií, ktorý je otvorený pre všetkých. Zákazníci sa podelili o svoje skúsenosti, aby pomohli ostatným prijímať lepšie rozhodnutia a povzbudiť spoločnosti, aby pokračovali vo svojom úsilí.

Rakúsko ZnámkyAustria Sign je silná značka, ktorá je symbolom rakúskej ekonomiky doma i v zahraničí už viac ako 30 rokov. V roku 2009 sa uskutočnila moderná modernizácia. Nové Rakúsko "A" znamená kvalitu a inovatívnu silu rakúskych spoločností.

OGM0NG